Articles

Předpokládané 2020 College Football Playoff Top 25 žebříčky za týden 16

1 z 26 další “

Top 25 týmy mají jen několik dalších šancí zapůsobit na výběrovou komisi College Football Playoff. Zde jsou nejnovější žebříčky projekce pro týden 16.

vysokoškolský fotbal kulhal blíže k cílové čáře pravidelné sezóny 2020 v týdnu 15. Čtyři z pěti nejlepších týmů v poslední set Top 25 žebříčku z College Fotbalové Playoff výběrová komise byli nečinnosti na druhý víkend v prosinci, dva design a dva vzhledem k nárůstu COVID-19 případech pro jejich soupeře.

osm z nejlepších 12 týmů a tucet nejlepších 25 týmů celkem bylo o víkendu na vedlejší koleji. Z hlediska pořadí to znamenalo poměrně klidnou sobotu.

Dva týmy, vznášející se mezi posledních pár míst v žebříčku klesl v jejich pravidelné sezóny finálích, a bude pravděpodobně vypadnou z Top 25, když výběrová komise se znovu sejde na své předposlední seznam týmů. Č. 21 Colorado klesl o 17 doma proti Utah k poklesu z řad neporažený, zatímco Číslo 25 Missouri utrpěl svou čtvrtou ztrátu v roce proti Gruzii v jednom z pouhých dvou Top 25 matchups přes víkend.

pobřežní Carolina málem padla do pasti v Troy, ale unikla s pozdním skóre, aby vyhrála o čtyři a stala se prvním týmem 11-0 v roce 2020. Miami prohrálo bitvu s nižší Severní Karolínou, padající v rozhodující porážce, která je pošle dolů, ale ne úplně mimo hierarchii týmů Výboru pro univerzitní fotbal.

jakmile slunce zapadlo po celé zemi, rizika pro vysoce hodnocené týmy zmizela z grafů. Č. 6 Florida a č. 15 USC se ocitly v nebezpečí ztráty soupeřů v poločase. Přestože se ve druhém poločase Drápal zpět do zápasu, jeden tým byl zrušen soupeřovým kickerem. Totéž se téměř stalo o několik minut později v reálném čase na opačné straně země.

výsledkem je, že tento týden bude určitě nějaké míchání kolem žebříčku, přičemž se do seznamu poprvé v této sezóně připojí několik nových neporažených týmů. Klikněte dopředu a přečtěte si nejnovější projekce College Football Playoff Top 25 od sobotního blesku.