Articles

USC trojské koně ženský Volejbal

1981Edit

1981 byl první rok NCAA začala sponzorovat ženský Volejbal. USC, s 26-10 záznam, porazil favorizovaný UCLA v Pauley Pavilion vyhrát první NCAA volejbalový šampionát v historii NCAA.

2002-04Edit

USC vyhrál druhý šampionát NCAA programu tím, že porazil č. 2 a obhájil národní šampion Stanford 3-1. Keao Burdine byl jmenován nejvýznamnějším hráčem.

v 2003, USC opakoval jako národní šampioni. S 35-0 záznam, Ženy z Troye stal prvním opakovat šampion jít neporažený. USK ve finále zdolalo Floridu 3: 1.

v 2004, USC dělal jeho třetí po sobě jdoucí final four, rozrušením č. 1 Nebraska v regionálním finále. V národním semifinále, ženy Troy prohrál s č. 4 nasazený Minnesota, eventuální národní finalisté-up.

USC je jediná škola v historii AVCA Předvést turnaj vyhrát back-to-back AVCA Předvést tituly, jako Ženy z Troy vyhrál v roce 2003 tím, že porazí Hawaii a 2004 tím, že porazí Minnesota.

2007Edit

USC dělal jeho první final four od roku 2004, zneklidňující čtvrtý nasazený Texas v regionálním finále. V národním semifinále, Ženy Troy téměř porazil top-nasazený a případné národní runner-up Stanford, a to i s mečbol, ale skončil ztrátou pátý set v extra body, 16-14. Během pravidelné sezóny, USC jednou porazil kardinála.

2010Edit

Zahájení sezóny na 10. místě na národní úrovni, Ženy Troy sestavil 25-4 pravidelný-kořenit záznam, 8. 25-vítězství v sezóně trenér Haley 10-leté funkční období. Zejména v pravidelné sezóně USC zaznamenal zatáčku crosstown soupeř UCLA v konferenci hrát, včetně 3-2 marže v posledním zápase před playoffs hrát, pomsty ztráty v obou 2009 zápasů.

ženy z Troy klesly jen jeden set přes první tři kola turnaje NCAA před čelí Stanford ve čtvrtfinále. Když Kardinál porazil USC v pravidelné sezóně zápasy, Ženy Troy hranami Stanford v pěti-setr, v čele Falyn Fonoimoana je letošní maximum 25 zabije. Bylo to první vítězství USC proti Stanfordu v sedmi pokusech z roku 2007.

navzdory tomu, že vyhrál oba zápasy pravidelné sezóny proti Cal, ženy z Troy zasáhly sezónní minimum .107 jako tým-včetně záporného procenta zásahů v prvním setu – a byli smeteni, 3-0, v semifinále. USC skončil 29-5 v sezóně.