Articles

Muncie Dragway nyeri az IHRA Division 5 csapat döntőjét

Muncie Dragway befejezi az USA 131 győzelmi sorozatát az IHRA Division 5 Csúcstalálkozó csapat döntőjében

MARTIN, nekem. – Muncie Dragway szélű hazai pálya és címvédő US 131 Motorsports Park nyerni a nemzetközi Hot Rod Szövetség (IHRA) Division 5 (Thunder) Summit Team döntőjében a hétvégén.

IHRA Summit Team Finals

Muncie,amely az előző két évben az US 131 második helyezettje volt, 80-76 győzelmet aratott az 5.osztály házigazdái felett. Az eseményen a közép-nyugati és kanadai top trackek tucatjai vettek részt.

egyéb pályák, akik részt vettek: Bunker Hill Dragstrip, Grand Bend Motorplex, Nagy Tavak Dragaway, Marion County International Raceway, Mid-Michigan Motorplex, Osecola Dragway, utca. Thomas Raceway Park, Ubly Dragstrip, US 41 Motorplex és Wisconsin Nemzetközi Versenypálya.

Muncie Dragway

a főversenyt megelőzően a versenyzők részt vettek a szerencsejátékosok versenyein és a “Best of” díjakon.

fő esemény:

Top

Wes May (Muncie) szabálytalansággal nyert, amikor az utolsó körös ellenfél, Steve Riggins (Muncie) piros színnel világít. Lehet, hogy volt egy .032 reakcióidő 7,923 eltelt idővel párosulva 59,82 mph sebességgel. Rigginsnek volt egy -.500 indul, mielőtt lemegy a pályán 7.590 másodperc 59.00 mph.

Mod

Jim Sebright (US 131) volt a győztes csomagja 5.801 a 113.78 mph ellen 5.80 dial-in, valamint a .020 reakcióidő. Mark Howard (US 131) 6,148 másodperces futással 114,30 mph sebességgel végzett egy 6,16-os betárcsázással és a-val szemben .037 reakcióidő.

utca

Ken Hansen (Mid Michigan) volt egy 8.716 eltelt idő 73.25 mph ellen 8.70 dial-in a győzelem. Brad Talbot (Grand Bend) gyorsabb volt az elején .026 hogy .040, de nem volt olyan közel a betárcsázáshoz, 7,77 másodperces futással 85 km / h sebességgel, szemben a 7,72-es betárcsázóval.

Junior Dragster

Connor Jensen (US 131) ran 7.963 másodperc 80-nál.34 mph ellen 7.93 dial-in egy .093 reakcióidő. Arnold Fox (Grand Bend) 8,085 másodperces futással végzett 78,25 km / h sebességgel egy 8,04-es betárcsázással együtt a .110 reakcióidő.

Egyéb eredmények

csapatkapitányok verseny

SteveKeys (US 41) volt a győztes erőfeszítés egy 9,04 másodperces futással egy 9,03-as betárcsázóval szemben, párosítva a .191 reakcióidő. Ashley Finney (Osceola) tett 10.648-secondpass ellen 10.59 dial-in egy .129 reakcióidő.