Articles

Seth Smith

Colorado RockiesEdit

Smith ütő a Colorado Rockies 2010-ben.

Smith tette MLB debütált a Colorado Rockies szeptember 16-án, 2007, egy 13-0 hazai győzelem a Florida Marlins. A játék során a denevéreknél összesen két találatot nem rögzített. Megkapta az első találatot, egy infield single, szeptember 21-én, 2007, egy 2-1 extra inning road győzelem a San Diego Padres. A találata Doug Brocail-től jött a 12. játékrész tetején. Smith az alapszakaszban hét meccsen játszott, nyolcból öt találatot gyűjtött össze denevéreknél.

Smith az alapszakaszban elért sikeres szereplése helyet kapott a Rockies 2007-es utószezoni névsorában. Ban, – ben 2007 Nemzeti Liga divízió sorozat a Philadelphia Phillies, Smith egy csipetnyi találatot ért el kettőből denevéreknél. Magányos találata a sorozat második meccsén jött, 10-5-ös győzelemmel a Phillies ellen. A negyedik játékrész tetején belüli találat volt, amely 3-2-re betöltötte a bázisokat a Sziklás-hegységgel. A következő tészta, a Colorado második alapembere Kazuo Matsui, emlékezetes grand slam-et ért el, hogy olyan vezetést szerezzen a Rockies-nak, amelyről soha nem mondanak le. Colorado három meccsen söpörte a Phillies-t, majd a Arizona Diamondbacks négy meccsen a 2007-es Nemzeti Liga bajnokság sorozat. Smith ismét egy csipetnyi ütést ért el a denevéreknél. Az egyik találat a sorozat negyedik meccsén volt, a Diamondbacks elleni 6-4-es sorozatban. Ezúttal Smith eltalált egy duplát, amely két kieséssel és két futóval érkezett a pontozási pozícióba a negyedik játékrész alján, a Rockies lefelé, 1-0. A kettős mindkét futót behajtotta, hogy Colorado 2-1-es vezetést szerezzen. Smith ezután a játékrész alatt gólt szerzett egy Matsui kislemez után. A Colorado bal oldali mezőnyjátékosa, Matt Holliday a negyedik játékrészben egy három menetes otthoni futást is elért, hogy lezárja a hat menetes negyedik játékrészt, mind két kieséssel.

Smith volt az utolsó ki a 2007-es World Series, feltűnő ellen Boston Red Soxközelebbi Jonathan Papelbon. Ebben az utószezonban Smith remekelt, fent ütve .500.

Smith megüt az első karrier home run, egy három-run lövés, május 25, 2008, egy 4-1 hazai győzelem A New York Mets. A negyedik játékrész alján eltalálta John Maine otthoni futását. Smith abban a szezonban a park otthoni futásán belül is elérte első karrierjét, amely a nyolcadik volt Colorado Rockies történelem.

Oakland AthleticsEdit

január 16-án, 2012, A Rockies kereskedett Smith az Oakland Athletics Guillermo Moscoso és Josh Outman. A jobbkezes és a balkezes dobás közötti súlyos szakadások miatt Smith két szezonjában Oaklandben ült. Megütött .246, 22 hazafutással az A-k számára 2012 és 2013 között.

San Diego PadresEdit

December 3-án, 2013, Smith kereskedtek a San Diego Padres kancsó Luke Gregerson. Március 30-án, 2014, Smith megüt egy hazafutás ellen Los Angeles Dodgers kancsó Brian Wilson az első at-bat, mint a Padre. Július 2-án 2014-ben kétéves, 13 millió dolláros meghosszabbítást írt alá. Smith befejezte a szezont .266 12 homerrel és 48 RBI-vel. Ő vezette a Padres a szemrebbenés átlagos (.266), OBP (.367) és a találatok (118), valamint a páros, hármas és sétál. A 2014-15-ös offseason során a Padres trió outfielders – re cserélt Matt Kemp, Wil Myersés Justin Upton, így Smith nyitva maradt a kereskedésre.

Seattle MarinersEdit

December 30-án, 2014, A Padres forgalmazott Smith a Seattle Mariners cserébe kancsó Brandon Maurer. Első teljes szezonjában Seattle-ben Smith eltalálta .248 12 otthoni futással, miközben a szezon nagy részében platónozott Franklin Gutierrez.

Baltimore OriolesEdit

január 6, 2017, A Mariners forgalmazott Smith a Baltimore Orioles cserébe kancsó Yovani Gallardo. Április 7-én Smith a nyolcadik játékrészben eltalálta a szezon első hazai futamát a jenkik ellen, hogy 5-4-es győzelmet szerezzen az Orioles számára. Április 26-án Smith összegyűjtötte a szezon első sétáját, egy bázissal töltött séta a sugarak ellen, hogy megnyerje a 11.játékrészben 5-4-re. Smith április hónapban 13 játékban jelent meg az Orioles számára, vágás .238/.347/.476. Május 4-én, a Red Sox elleni 8-3-as győzelemben Smith 4-4-re ment egy sétával. Május 9-én a Nationals elleni meccs végén egy játékkötő otthoni futást ért el, az Orioles pedig 5-4-re nyert. November 2-án választotta meg a szabad ügynökséget.