Articles

Przewidywany ranking 2020 College Football Playoff Top 25 W 16 tygodniu

1 z 26 Następna ”

Najlepsze 25 drużyn ma tylko kilka okazji, aby zaimponować komisji selekcyjnej College Football Playoff. Oto najnowsze prognozy rankingowe na tydzień 16.

College football kulał bliżej mety sezonu regularnego 2020 w tygodniu 15. Cztery z pięciu najlepszych drużyn w najnowszym zestawie najlepszych 25 rankingów z komisji selekcyjnej College Football Playoff były bezczynne w drugi weekend grudnia, dwa według projektu i dwa z powodu wzrostu liczby przypadków COVID-19 dla swoich przeciwników.

osiem z 12 najlepszych drużyn i łącznie kilkanaście najlepszych 25 drużyn było na uboczu w weekend. To była raczej spokojna sobota, jeśli chodzi o rankingi.

dwie drużyny, które zajęły ostatnie miejsca w rankingach, spadły w finałach sezonu regularnego i prawdopodobnie odpadną z pierwszej 25, gdy komisja selekcyjna ponownie spotka się w sprawie przedostatniej listy drużyn. Nr 21 Colorado spadł o 17 W Domu przeciwko Utah, aby spaść z szeregów niepokonanych, podczas gdy nr 25 Missouri poniósł czwartą porażkę roku przeciwko Georgii w jednym z zaledwie dwóch najlepszych 25 pojedynków w weekend.

Coastal Carolina prawie wpadła w pułapkę w Troy, ale uciekła z późnym wynikiem, aby wygrać o cztery i stać się pierwszym zespołem 11-0 w 2020 roku. Miami przegrało walkę z niżej notowaną Karoliną Północną, spadając w decydującej porażce, która spowoduje ich spadek, ale nie całkowicie poza hierarchię drużyn College Football Playoff committee.

gdy słońce zaszło w całym kraju, ryzyko dla wysoko sklasyfikowanych zespołów spadło poza listę. Nr 6 Florida i nr 15 USC znalazły się w niebezpieczeństwie poniesienia strat do rywali w przerwie. Pomimo cofnięcia się do walki w drugiej połowie, jedna drużyna została rozwiązana przez przeciwnika. To samo prawie stało się kilka minut później w czasie rzeczywistym po przeciwnej stronie kraju.

w związku z tym w tym tygodniu na pewno będzie trochę zamieszania w rankingach, a kilka nowych niepokonanych drużyn dołączy do listy po raz pierwszy w tym sezonie. Kliknij do przodu, aby przeczytać najnowsze prognozy College Football Playoff Top 25 Z Saturday Blitz.